Здрастуйте, дорогі читачі блогу bolshoy-remont.ru.

У цій галереї представлені фотографії внутрішнього оздоблення лазні. На відміну від попередньої лазні тут роботи трохи цікавіше.

До внутрішньої обробки на дах була настелена водостійка фанера і лінокром. Таким чином, була зроблена чорнова покрівля, на яку потім буде настилати гнучка черепиця. На стельовому перекритті зроблений додатковий дерев’яний каркас, збільшує його товщину. В якості утеплювача в перекриття покладена мінеральна вата з вітрозахистом зовні і фольгированной папером зсередини. Загальна товщина перекриття склала 200 мм. На отриманому горищі фронтони не зашивали.

На підлозі парилки був покладений пінополістирол, армована сітка і кабель теплої підлоги, потім після монтажу трапа була зроблена стяжка з ухилом. По периметру парилки зроблений вентильований короб для запобігання попадання вологи в примикання нижнього вінця колод і стяжки. На стяжку нанесена обмазувальна гідроізоляція з проклейкою стиків гідроізоляційної стрічки покладена керамічна плитка.

У місці установки печі, з вогнетривкої гіпсокартону на ковзному металевому каркасі, виготовлений жарозащитный екран. Потім він був облицьований керамічною плиткою.

Для вентиляції виготовлений вентиляційний короб з виведенням на дах. Зверху і знизу короби врізані два дифузора.

Стеля парилки виготовлений з вільхової вагонки.

Полиці виготовлені з соснового бруса 45×90 мм і полкової дошки з абаши. На нижній полиць була встановлена петля для його відсунення.
В стіну парилки було врізане вікно, а в дверний проріз встановлена скляна двері. Дверні та віконні укоси з лиштвою виготовлені вручну з соснових дощок.

Для установки змішувача і душу в парильні проведені труби водопостачання та душова панель зроблена з дерева. У передбаннику встановлено водонагрівач.

Встановлена дуже гарна фінська піч з вбудованою системою подвійного згоряння і технологією довгого збереження тепла.

Твітнуть