Ганок буде з підігрівом. Для цього ми будемо використовувати гріючий кабель. По-моєму дуже корисний винахід, особливо для ганку, та й ціни на гріючий кабель не так високі.

Перед укладанням плитки нам необхідно провести монтаж нагрівального кабелю. Починаємо з укладання в стяжку датчика температури і кріплення монтажної стрічки. На кутах ступенів робимо закруглені штроби, щоб уникнути сильного перегину гріючої жили.

Після цього ретельно підмітаємо поверхню ганку, краще всього скористатися пилососом! Наносимо шар ґрунтовки, і після її висихання кріпимо гріючий кабель до монтажній стрічці. Перед монтажем гріючого кабелю вимірюємо його опір і порівнюємо показання з показаннями в паспорті кабелю. Після монтажу кабелю знову вимірюємо опір, воно повинно залишатися незмінним.

Саму верхню площадку довелося вирівняти грубим ровнителем і зробити невеликий ухил від стіни будинку. До вирівнювання майданчика ухил був в бік будинку.

Після висихання стяжки на майданчику ганку приступаємо до укладання плитки. Штроби з гріючою кабелем потрібно повністю заповнити клеєм, щоб не залишалося вільних ділянок кабелю. При недостатньому заповненні штроб вільні ділянки кабелю будуть перегріватися, що приведе згодом до його перегорання. Плитковий клей наносимо на плитку і на поверхню ганку, щоб повністю виключити утворення пустот.

Найбільше труднощів виникає при укладанні плитки на сходи ганку. Укладання проводиться зверху вниз. У процесі укладання плитки на кути ступенів встановлюємо алюмінієвий профіль зі змінними протиковзкими гумовими накладками. На час висихання плиткового клею, профіль фіксуємо малярською стрічкою.

Отже, плитка укладена, і нам знову потрібно виміряти опір кабелю, що гріє. Показання до і після укладання повинні збігатися.

Після висихання плиткового клею, за необхідності, очищаємо плиткові шви і заповнюємо їх затирочні складом. Я використовував гідрофобну затірку для того, щоб максимально запобігти проникненню вологи через плиткові шви.

Перед тим як почати користуватися теплою підлогою необхідно почекати приблизно 7-10 днів після укладання плитки. По можливості краще почекати і більший проміжок часу.

Твітнуть