Здрастуйте, дорогі друзі!

Сьогодні покажу вам ще один фотозвіт. На цей раз — це фото ремонту кухні в заміському будинку. Напевно, якщо висловитися точніше, це створення приміщення кухні в новому будинку. Докладно розбирати процес ремонту я не буду, так як для цього, на жаль, замало фотографій. Буду дуже радий, якщо ця галерея вам чимось допоможе.

Перегородка з гипсокартона

Отже, я почав з виготовлення перегородки з гіпсокартону, а точніше з демонтажу перегородки, яку звели наші друзі з ближнього зарубіжжя! Перегородка зводилася для того, щоб розділити велике приміщення на кухню і вітальню. Фото ремонту вітальні будуть пізніше!

Для металевого каркаса перегородки я використовував стієчний профіль шириною 100 мм. Також довелося використовувати і профіль від демонтованої перегородки, який був шириною 50 мм. Стієчний профіль встановлювався з кроком 400 мм. В якості застави по краях дверного отвору використовував брус 50*50 мм насправді заставні не знадобилися, так як замість навстіж двері був встановлений портал.

Для звукоізоляції в порожнину перегородки були покладені плити негорючою мінеральної вати. З боку вітальні зроблені дві ніші. Роль задніх стінок в нішах зіграли два шари гіпсокартону прикручених до металокаркасу з боку приміщення кухні.

Підвісна стеля з гіпсокартону

Далі я приступив до монтажу стелі з гіпсокартону. Прямі підвіси я встановлював з кроком 500 мм Крок між стельовим профілем я зробив такий же, як і між стоєчним профілем на перегородці. В місцях стику листів ГКЛ по ширині я поставив перемички з стельового профілю.

Із-за того що я працюю один, листи гіпсокартону перед монтажем доводиться різати навпіл. Одному підняти лист гіпсокартону складно, особливо стоячи на драбині. При якісній закладення стиків гіпсокартонних листів можливість появи тріщин зводиться до нуля. В результаті розрізання листа з’являється додаткові шви, але це краще ніж впасти з драбини з триметровим листом гіпсокартону над головою!

Після монтажу гіпсокартону першого рівня стелі, збираємо каркас другого рівня. Після монтажу листів ГКЛ на другий рівень і закладення швів грунтуємо всю поверхню стелі.

Тепер необхідно приклеїти поліуретанові декоративні карнизи в місцях перепаду висоти стелі. Я не раз бачив стелі, у яких декоративні карнизи і розетки для люстр і світильників починали відвалюватися від поверхні. Утворювалися тріщини між декоративним елементом і стелею. Таке враження, що поліуретан з часом як би усыхал і зменшувався в розмірах. А шпаклівка, на яку були приклеєні ці елементи, не могла втримати їх на площині. Тому я вирішив клеїти карнизи до шпаклювання стелі. Для приклеювання декоративних карнизів, в будівельних магазинах, є величезний вибір клею різних виробників. Для склеювання стиків поліуретанових карнизів доведеться придбати спеціальний клей призначений саме для стиків.

Потім шпаклюємо всю поверхню стелі у два шари і шліфуємо. Далі знову грунтовка і фарбування в два шари.

Плиточні роботи

На підлогу була покладена плитка з керамограніта. Крім укладання по діагоналі і того, що плитка не поміщалася в верстат для розпилювання, проблем з підлогою практично не було!

Особливу увагу хочу звернути на фартусі. Десь чув, що фартух потрібно робити до встановлення кухні. Що навісні шафи будуть тиснути на плитку, і вона відвалиться. Нісенітниця собача. Можна робити і до і після установки кухонних меблів. По-перше, між плиткою фартуха і навісними шафами робиться невеликий зазор, який потім заповнюється силіконовим герметиком. І що це мають бути за шафи, які не висять на підвісах, а тиснуть на плитку. По-друге, якщо плитка якісно приклеєна, її навіть зубилом збити проблематично. До речі, якщо ви не плануєте робити плінтус на примиканні стільниці і фартуха з плитки, краще укладати плитку після установки кухонних меблів. Потім на стик стільниці і фартуха необхідно нанести силіконовий герметик. У разі, коли плитка знаходиться над стільницею, герметик тримається краще, тим самим практично виключає проникнення вологи до торця стільниці.

Виготовлення кухонних меблів

А кухню робив не я. Так що похвалитися не чим ! Але у мене обов’язково з’явиться матеріал про збірку кухні своїми руками.

Твітнуть