У галереї представлено процес ремонту в дитячій кімнаті.

В кімнаті живуть дівчата, тому вона вийшла така рожева і гламурна :).

На першому етапі були проведені підготовчі та демонтажні роботи. Зняті старі шпалери зі стін, замінена вся електрика та встановлені додаткові електроточці.

Потім була демонтована стара двері. Для зручності установки нових дверей і для запобігання руйнування штукатурного шару, дверна коробка була залишена, а дверний проріз зменшено по висоті.

На етапі обробки стіни були частково вирівняні гіпсовою штукатуркою без використання маяків.

Зроблений новий трирівневий підвісна стеля з гіпсокартону з точковими світильниками і з неоновою діодним підсвічуванням дюралайт. Дизайн стелі сам не придумував, а скопіював з фотографії в інтернеті, потім, трохи доопрацювавши, втілив у життя :).

Заміна підлоги не проводилася. Старий паркет був отциклеван і покритий лаком на водній основі. Після цієї процедури пол став дуже світлим і приємним на вигляд.

Труби і радіатори опалення були пофарбовані в білий колір.
На стіні, в місці встановлення акваріума, покладений декоративний камінь.
Нова двері встановлена в стару дверну коробку. Після обклеювання шпалер на неї встановлено наличник, а на другу двері в іншу кімнату, встановлений наличник з дверними доборами.

В результаті проведених робіт, уникаючи глобальних переробок, було заощаджено бюджет сім’ї, і вийшла дуже красива і оригінальна дитяча кімната для дівчаток.

Твітнуть