У галереї представлені фотографії ремонту квартири своїми руками з виготовленням меблів в домашніх умовах.

В маленькій кімнаті, яка є спальнею, після ремонту був виготовлений шафа купе. Після ремонту великої кімнати, був виготовлений комбінований шафа у вигляді меблевої стінки кутовий.

У спальні були зняті старі шпалери. На одній із стін під шпалерами виявилася двері зашита фанерою. Простір між дверима і фанерою був заповнений тирсою. Ось такий оригінальний був спосіб пристрою шумоізоляції :). Фанера була демонтована, тирсу викинуті, а їх місце зайняв гіпсокартон на дерев’яному каркасі і мінеральна вата.

Далі, була замінена вся електрика. Зроблені нові електроточці для розеток, вимикачів і світильників. Виготовлений підвісна стеля з гіпсокартону. Демонтована стара двері, але без коробки. Коробку було вирішено залишити. Її довелося збільшити по ширині і зменшити по висоті, з допомогою гіпсокартону на дерев’яному каркасі.

Стіни вирівнюються за допомогою гіпсової штукатурки і потім були отшпаклеваны із застосуванням малярної сітки. В стелі були закладені шви у гіпсокартон, а потім він був отшпаклеван і пофарбований.

Встановлено нові двері з масиву дуба. Поклеєні і пофарбовані шпалери. Встановлені світильники та розетки.

Для виготовлення меблів використовувалася ламінована ДСП. Розкрій деталей був замовлений в спеціалізованій фірмі. Приклеювання кромки і збірка меблів здійснювалися мною у домашніх умовах. Виготовлення меблевих фасадів і розсувних дверей відповідних розмірів також було довірено фахівцям. Після доставки вони були встановлені на свої місця.

Твітнуть