Ця галерея з фотографіями моїх перших робіт. Старі фотографії, зроблені в період з 1996 по 1999 рік, ще на плівковий фотоапарат. Представлена тільки мала частина робіт, яку я встиг зробити за цей проміжок часу. Решта, на превеликий жаль, втрачено. В основному на фото зображені підвісні стелі. Представлені різні види підвісних стель. Одні виготовлені з фрагментів фанери, обробленою штучною шкірою, інші ж виготовлені на фабриці, наприклад, рейкові. У деяких з них використані фрагменти дзеркал і матового скла. Фанера монтувалася на дерев’яний каркас, а стики закривалися декоративними рейками (нащельником).

Так само на фотографіях наведено приклади оформлення дверних прорізів з виготовленням арок. Арки також, як і багато стелі, зроблені з фанери з штучною шкірою, але є і з ДСП з шпоною. До речі саме в далекому 1996 році я зробив свій перший підвісна стеля своїми руками!

Є і перша меблі, зроблена своїми руками. Меблі робилася повністю вручну, навіть без раскроечного верстата. Листи ламінованого ДСП розпускалися дисковою пилкою (паркеткой). Відколи на деталях, отримані в результаті пиляння подкрашивались, а на дверцятахоббивалися тонким нащельником, забарвленим в колір меблів. Що ми тільки не вигадували, щоб зріз був без сколів. Проклеивали місце розпилу скотчем, купували хитрі пильні диски з трапецієподібними зубами. Ніщо не допомагало зробити розпил без сколів. Єдиним виходом був розпив з запасом, а потім доопрацювання деталі стрічковою шліфувальною машинкою.

Твітнуть